Анатолій Андросюк, Всем Взаимофренд ! (biboroda) wrote,
Анатолій Андросюк, Всем Взаимофренд !
biboroda

Все що потрібно фермеру для стабільних і хороших врожаїв.Інтернет-магазин агропродукції

Якщо ви шукаєте магазин сільськогосподарської продукції в Україні, то зверніть увагу на компанією lnzweb.com, що спеціалізується на продажі посівних матеріалів, добрив та засобів для захисту рослин.

Тут ви можете отримати кваліфіковану допомогу у виборі та купівлі продуктів які найбільш підходять для вашої роботи.
інтернет-магазин для фермерів LNZweb представляє інструмент, який робить доступним для всіх, хто хоче зробити комерційну діяльність в сільськогосподарському секторі більш продуктивною і якісною.
Посівний матеріал

Посівний матеріал від всесвітньо відомих брендів: UNIVERSEED, Syngenta, DEKALB, LG Seeds, Corteva Agriscience, SESVanderHave. І що саме головне вони самі провели їх випробування на своїх дослідних полях LNZ, так що нададуть вичерпну інформацію по всім брендам, розкажуть які в них відмінності і переваги.
Широкий вибір насіння соняшнику, цукрових буряків,кукурудзи, ріпаку. По кожній пропозиції є конкретний опис який вміст і яких показників в урожаї, так що виберете саме те насіння яке вам підходить.Засоби захисту рослин

Гербіциди, інсектициди, фунгіциди, протруйники, десиканти, прилипачі та регулятори росту — ви знайдете у цьому розділі препарати різного призначення та спектру дії від лідерів ринку: DEFENDA, BASF, BAYER, CORTEVA Agriscience, Syngenta.
Перегляньте цей розділ сайту, щоб знайти препарати, що підходить для найкращого догляду за вашими рослинами або грунтом. У компанії є велика кількість товарів на складі, щоб вони могли задовольнити будь-які ваші потреби в найкоротші терміни, а також надати вам широкий вибір для задоволення всіх ваших потреб в аграрному секторі.


Добрива
Вчасна підкормка рослин мікродобривами — гарантоване підвищення врожайності. Агрономи LNZ перевірили якість добрив та мікродобрив на власних полях.

Компанія гарантує високу якість продукції, яку надають їй тільки надійні і серйозні виробники. Ви також отримаєте допомогу для вирішення будь-якої проблеми, яка може виникнути. Співробітники та експерти компанії в цій галузі, завжди готові надати вам всю інформацію про всі представлені продукти, які ви шукаєте, і всі поради, які вам потрібні. Так що знайте найкраще рішення для вашого бізнесу.

Отримайте професійні послуги для фермерських господарств. Вас ввічливо і серйозно проконсультують, так що приходьте і відкрийте для себе широкий асортимент ретельно відібраних продуктів.
Tags: послуги для фермерських господарств
Subscribe

promo biboroda april 18, 2021 08:00 120
Buy for 30 tokens
Сколько лет прошло, но есть то что не забыть.. Года идут и всплывают моменты которые были по жизни, сегодня вспомнил как я прожил тогда 21 год, служил тогда под Москвой. Была возможность пойти в увольнение, но пришли вагоны на станцию, и мои сослуживцы кто не был в наряде, пошли на…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments