Анатолій Андросюк, Всем Взаимофренд ! (biboroda) wrote,
Анатолій Андросюк, Всем Взаимофренд !
biboroda

Тайный броневик для Коболева за 4,5 миллиона

Коррупция есть коррупция - она процветает очень пышно...


Торги ПАТ НАК «Нафтогаз України» на постачання броньованого автомобіля Mercedes Benz S600 Guard відбулись 3 серпня. Найдешевшу пропозицію вартістю 4,50 млн грн. зробило ТОВ «АТ Імпорт»,повідомляється у системі «Прозорро».

Окрім цієї фірми у торгах також прийняли участь ТОВ «Бротрейд» (4,73 млн грн.) і GmbH & Co. KG «Autohaus Lorinser» (4,732 млн грн.).

Тільки німецька компанія виконала вимогу замовника щодо надання у складі конкурсної пропозиції детальної інформації щодо автомобіля включно з його фотографіями.

image_07_06_16_05_22_8

Інші два учасники дали лише дані щодо року виготовлення (2011) та бронювання (2011),  а також вказали країну відвантаження – Україна.

tenderna_propo__vtomobilya-1 Пропозиція-1 бротрейд

Відтак невідомо чи не один і той самий автомобіль з салону «Premiumauto» запропонували ці фірми.

Нагадаємо, напередодні стало відомо про плани «Нафтогазу» придбати для керівника держкомпанії броньований мерседес. У компанії це пояснили бажанням захистити Андрія Коболєва напередодні судових слухань у Стокгольмі по суперечці з російським «Газпромом».

Видання «Бізнес.Цензор« з’ясувало, що в київському салоні «Premiumauto» якраз виставлено на продаж бажаний броньовик за $200 тис. Ця ціна відповідала очікуваній вартості тендеру «Нафтогазу» 5,10 млн грн.

650x364

В ході торгів ця ціна була знижена, оскільки німецька фірма «Autohaus Lorinser» відразу зробила стартову заявку на 400 тис гривень нижче стартової ціни, і українські фірми зробили свої заявки ще дешевшими.

Коли ця інформація стала відома «Нафтогаз» заявив, що торги відмінятись не будуть «щоб всі змогли побачити, хто взяв участь».

При цьому у компанії заявили, що вони можуть отримати бажаний броньовик безкоштовно. Нібито хтось запропонував «Нафтогазу» передати такий мередседес у безкоштовне користування. За подібною схемою на «Лексусах» їздять керівники Державної фіскальної служби, чиї автомобілі надаються фіскалам безкоштовно фірмою «Рута». А засновниками цієї фірми є профсоюзні організації самої ДФС.

Засновниками ТОВ «АТ Імпорт» є Прохоренко Олексій Олександрович і Журавель Дмитро Михайлович.

Прохоренко також відомий як співзасновник громадської організації «Український легіон», очолюваної колишнім заступником голови правління «Укргазвидобування» Олексієм Там разовим. Тамразов також відомий як автогонщик (раніше деякий час був гонщиком у команді сина біглого президента Віктора Януковича) та меценат, який допомагає українським військовим автомобільною технікою.

Дмитро Журавель раніше входив до складу засновників ТОВ «Хас» і ТОВ «Фаворит систем». Ці фірми мали договори спільної діяльності з «Укргазвидобуванням» по видобутку газу. А фірма «Хас» зараз проходить по справі біглого нардепа Олександра Оніщенка. Нині її власниками є структури, пов’язані з самим Онищенком, Олександром Кацубою і банком Давида Жванії.

Директором і колишнім співзасновником «АТ імпорту» є Бонк Віталій Георгійович. Його ПІБ співпадає з ініціалами керівника Департаменту  фінансів, розрахунків та роботи з боргами «Укргазвидобування» станом на 2012 рік Бонк В.Г.

Засновниками ТОВ «Бротрейд» є Проценко Ігор Ігорович і Колосовський Ілля Юрійович.


Tags: коррупция
Subscribe

Posts from This Journal “коррупция” Tag

promo biboroda april 18, 2022 08:00 128
Buy for 30 tokens
Сколько лет прошло, но есть то что не забыть.. Года идут и всплывают моменты которые были по жизни, сегодня вспомнил как я прожил тогда 21 год, служил тогда под Москвой. Была возможность пойти в увольнение, но пришли вагоны на станцию, и мои сослуживцы кто не был в наряде, пошли на…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments